BA033CC0FP-E2 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Raktáron: 8 977
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 38 643
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 101
onsemi
Texas Instruments
Raktáron: 618
onsemi
Texas Instruments
Rochester Electronics, LLC
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TO-252
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
BA033CC0FP-E2
DigiKey raktári szám
BA033CC0FP-E2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BA033CC0FP-E2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BA033CC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BA033CC0FP-E2
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BA033CC0FP-E2 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
2.5 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Elavult
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
25V
Gyártói tokozás
TO-252
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V