SM72238TDX-3.3/NOPB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Texas Instruments
Raktáron: 3 014
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-252-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TO-252-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
SM72238TDX-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
SM72238TDX-3.3/NOPB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM72238TDX-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
SM72238TDX-3.3/NOPB modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 100mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Sorozat
Nyugalmi áram (Iq)
140 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
14 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V