NCP1117DT33RKG
DigiKey raktári szám
NCP1117DT33RKGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP1117DT33RKGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP1117DT33RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP1117DT33RKG
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP1117DT33RKG modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Gyártói tokozás
DPAK
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA