BD33FC0FP-E2
DigiKey raktári szám
BD33FC0FP-E2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BD33FC0FP-E2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BD33FC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BD33FC0FP-E2
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252
EDA / CAD modellek
BD33FC0FP-E2 modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 500mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Max. üzemi áram
2.5 mA
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
26,5V
Gyártói tokozás
TO-252
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V