TL760M33QKVURQ1
DigiKey raktári szám
296-27620-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-27620-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-27620-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL760M33QKVURQ1
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL760M33QKVURQ1 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
15 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
30 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
62dB (100Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
26V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 500mA