LP2950CDT-3.3G
DigiKey raktári szám
LP2950CDT-3.3GOS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP2950CDT-3.3G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LP2950CDT-3.3G modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
120 µA
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
12 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Gyártói tokozás
DPAK
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,45V / 100mA