LD29080DT33R
DigiKey raktári szám
497-4243-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-4243-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-4243-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD29080DT33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD29080DT33R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
180 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
35 mA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
67dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
13V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
DPAK
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 800mA