UA78M33CKVURG3
DigiKey raktári szám
296-21208-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-21208-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-21208-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UA78M33CKVURG3
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-252-3
EDA / CAD modellek
UA78M33CKVURG3 modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
2V / 350mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
25V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V