LM78L12ACZ/NOPB nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Texas Instruments
Raktáron: 22 379
Adatlap
Similar
Texas Instruments
Raktáron: 1 918
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
STMicroelectronics
onsemi
Raktáron: 233
onsemi
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM78L12ACZ/NOPB
DigiKey raktári szám
LM78L12ACZ/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM78L12ACZ/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LM78L12ACZ/NOPB modellek
Nyugalmi áram (Iq)
3 mA
Csomagolás
Ömlesztve
PSRR
54dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Kimeneti feszültség (min.)
12V