UA78L12ACLPE3
DigiKey raktári szám
296-50340-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UA78L12ACLPE3
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
EDA / CAD modellek
UA78L12ACLPE3 modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,7V / 40mA
Csomagolás
Ömlesztve
PSRR
42dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Bemeneti feszültség (max.)
27V
Kimeneti feszültség (min.)
12V