MC78L12ACPREG
DigiKey raktári szám
MC78L12ACPREGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MC78L12ACPREGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC78L12ACPREG
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92 (TO-226)
EDA / CAD modellek
MC78L12ACPREG modellek
Nyugalmi áram (Iq)
6.5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
PSRR
42dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 hosszú ház, formázott kivezetések
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Kimeneti feszültség (min.)
12V