L78L12ACZ-TR
DigiKey raktári szám
497-1196-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-1196-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
L78L12ACZ-TR
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
EDA / CAD modellek
L78L12ACZ-TR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
6 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
6.5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
PSRR
42dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (formázott kivezetések)
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Kimeneti feszültség (min.)
12V