MC78L12ACPRAG | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MC78L12ACPRAG |
Leírás | IC REG LINEAR 12V 100MA TO92 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92 (TO-226) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MC78L12ACPRAG modellek |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 6.5 mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | PSRR 42dB (120Hz) |
Alkatrész státusza Aktív | Védelmi funkciók túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet 0°C ~ 125°C |
Kimenet típusa | Rögzítés módja Furatszerelt |
Szabályozók száma 1 | Tokozás TO-226-3, TO-92-3 hosszú ház, formázott kivezetések |
Bemeneti feszültség (max.) 35V | Gyártói tokozás TO-92 (TO-226) |
Kimeneti feszültség (min.) 12V | Alap típusszám |