NCV78L12ABPG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 233
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 4 824
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 12 235
Texas Instruments
Texas Instruments
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92 (TO-226)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
NCV78L12ABPG
DigiKey raktári szám
NCV78L12ABPG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCV78L12ABPG
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
NCV78L12ABPG modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
6.5 mA
Gyrt.
PSRR
42dB (120Hz)
Csomagolás
Tasak
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
AEC-Q100
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 hosszú test
Kimeneti feszültség (min.)
12V