UA78L12ACLP
DigiKey raktári szám
296-11131-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UA78L12ACLP
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UA78L12ACLP modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,7V / 40mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Ömlesztve
PSRR
42dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Bemeneti feszültség (max.)
27V
Gyártói tokozás
TO-92-3
Kimeneti feszültség (min.)
12V