G125-MV15005M2P
G125-MV15005M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MV15005M2P
DigiKey raktári szám
952-3675-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MV15005M2P
Leírás
CONN HEADER VERT 50POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 50 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MV15005M2P modellek
Kategória
Rögzítés módja
Menetes
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
illesztőperem, szerelőperem, Pick and Place
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
450V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm