G125-FV15005F1P
G125-FV15005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FV15005F1P
DigiKey raktári szám
952-3667-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FV15005F1P
Leírás
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Furatszerelt arany
EDA / CAD modellek
G125-FV15005F1P modellek
Kategória
Rögzítés módja
Biztosítócsavar
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csomagolás
Csík
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tulajdonságok
rögzítőcsavarok, Pick and Place, polaritásvédett
Névleges áram (Amper)
2A
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
autóipar, univerzális
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)