G125-FC15005F1-0150F1
G125-FC15005F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC15005F1-0150F1
DigiKey raktári szám
952-4255-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FC15005F1-0150F1
Leírás
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 50POS
Részletes leírás
50 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")