G125-FC15005F1-0450L
G125-FC15005F1-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-FC15005F1-0450L
DigiKey raktári szám
952-4257-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FC15005F1-0450L
Leírás
CBL GECKO 1.25MM F 450MM 50POS
Részletes leírás
50 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 1,48' (450,00mm)
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Hossz
1,48' (450,00mm)