G125-MV12005L1P nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Adatlap
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,049" (1,25mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Harwin’s Company Overview
G125-MV12005L1P
DigiKey raktári szám
952-2455-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MV12005L1P
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
G125-MV12005L1P modellek
Kategória
Rögzítés módja
reteszelő zár
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Csík
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), Pick and Place
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Magasság csatlakozópárral együtt
7,25mm, 7,35mm, 7,7mm