G125-FV13405F3P
G125-FV13405F3P
Harwin’s Company Overview
G125-FV13405F3P
DigiKey raktári szám
952-4130-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FV13405F3P
Leírás
CONN RCPT 34POS 0.049 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
34 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-FV13405F3P modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Gyrt.
Szigetelés színe
zöld
Sorozat
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Csomagolás
Csík
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
arany
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Magasság csatlakozópárral együtt
7,25mm, 7,33mm
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőcsavarok, Pick and Place, polaritásvédett
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Raszter (párosított rész)
Névleges feszültség
450V
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)