G125-MC15005M1-0150F1
G125-MC15005M1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC15005M1-0150F1
DigiKey raktári szám
952-4292-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MC15005M1-0150F1
Leírás
CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 50POS
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - dugó 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")