G125-MC12005L4-0150F
G125-MC12005L4-0150F
Harwin’s Company Overview
G125-MC12005L4-0150F
DigiKey raktári szám
952-2790-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MC12005L4-0150F
Leírás
1.25MM M/F 20POS 26AWG 150MM
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - dugó 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")