G125-MS12005L1R
DigiKey raktári szám
G125-MS12005L1R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS12005L1R
Leírás
CONN HDR VERT 20POS
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MS12005L1R modellek
Kategória
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Gyrt.
Érintkező formája
kör alakú
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés színe
fekete
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Kialakítás
Névleges feszültség
450VAC/DC
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
7,23mm, 7,31mm