G125-FS12005L0R
DigiKey raktári szám
952-G125-FS12005L0RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-G125-FS12005L0RCT-ND - Vágott szalag (CT)
952-G125-FS12005L0RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FS12005L0R
Leírás
CONN RCPT 20POS 0.049 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-FS12005L0R modellek
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés színe
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Érintkező típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Tulajdonságok
Pick and Place, polaritásvédett
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
autóipar, univerzális
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)