G125-FV22005L0P
G125-FV22005L0P
Harwin’s Company Overview
G125-FV22005L0P
DigiKey raktári szám
952-2778-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FV22005L0P
Leírás
CONN RCPT 20POS 0.049 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Furatszerelt arany
EDA / CAD modellek
G125-FV22005L0P modellek
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,177" (4,50mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tulajdonságok
Pick and Place, polaritásvédett
Névleges áram (Amper)
2A
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
autóipar, univerzális
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)