G125-FS12005L0P
G125-FS12005L0P
Harwin’s Company Overview
G125-FS12005L0P
DigiKey raktári szám
952-2436-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FS12005L0P
Leírás
CONN RCPT 20POS 0.049 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-FS12005L0P modellek
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csomagolás
Csík
Szigetelés színe
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Érintkező típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Tulajdonságok
Pick and Place, polaritásvédett
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
autóipar, univerzális
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)