G125-MV22005L2P
G125-MV22005L2P
Harwin’s Company Overview
G125-MV22005L2P
DigiKey raktári szám
952-2822-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MV22005L2P
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MV22005L2P modellek
Kategória
Rögzítés módja
reteszelő zár
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,177" (4,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), Pick and Place
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
7,25mm, 7,35mm, 7,7mm