G125-MC12005L0-0150F
DigiKey raktári szám
952-G125-MC12005L0-0150F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MC12005L0-0150F
Leírás
1.25MM M/F 20POS 30 AWG 150MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - dugó 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Harwin Inc.
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Sorozat
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")