G125-MH22005L6P
DigiKey raktári szám
G125-MH22005L6P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MH22005L6P
Leírás
CONN HDR R/A 20POS
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 20 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MH22005L6P modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,185" (4,70mm)
Csomagolás
Csík
Szigetelés magassága
0,217" (5,51mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
kör alakú
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T
Sorok száma
2
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
2A