G125-MS12005L0P
G125-MS12005L0P
Harwin’s Company Overview
G125-MS12005L0P
DigiKey raktári szám
952-2446-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS12005L0P
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MS12005L0P modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Csík
Tulajdonságok
Pick and Place, forrasztásos rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Magasság csatlakozópárral együtt
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm