GKG5R015
DigiKey raktári szám
2447-GKG5R015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GKG5R015
Leírás
CAP TRIMMER 2-5PF 100V TH
Részletes leírás
2 ~ 5pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Furatszerelt
Q / frekvencia
300 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kapacitás
2 ~ 5pF
Névleges feszültség
100 V