GKG40015
DigiKey raktári szám
2447-GKG40015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GKG40015
Leírás
CAP TRIMMER 7-40PF 100V TH
Részletes leírás
7 ~ 40pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Furatszerelt
Q / frekvencia
200 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kapacitás
7 ~ 40pF
Névleges feszültség
100 V