GKG10015
DigiKey raktári szám
2447-GKG10015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GKG10015
Leírás
CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 ~ 10pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Furatszerelt
Kategória
Dielektrikum anyaga
kerámia
Gyártó
EW Electronics
Q / frekvencia
300 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kapacitás
3 ~ 10pF
Rögzítés módja
Furatszerelt
Potenciométer típusa
fent
Tulajdonságok
univerzális
Névleges feszültség
100 V