GKG3R015
DigiKey raktári szám
2447-GKG3R015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GKG3R015
Leírás
CAP TRIMMER 1-3PF 100V TH
Részletes leírás
1 ~ 3pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Furatszerelt
Q / frekvencia
300 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kapacitás
1 ~ 3pF
Névleges feszültség
100 V