GKG30015
DigiKey raktári szám
2447-GKG30015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GKG30015
Leírás
CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH
Részletes leírás
6,5 ~ 30pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Furatszerelt
Q / frekvencia
200 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kapacitás
6,5 ~ 30pF
Névleges feszültség
100 V