GKG60015
DigiKey raktári szám
2447-GKG60015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GKG60015
Leírás
CAP TRIMMER 12-60PF 100V TH
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 ~ 60pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GKG60015 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Dielektrikum anyaga
kerámia
Gyártó
EW Electronics
Q / frekvencia
200 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kapacitás
12 ~ 60pF
Rögzítés módja
Furatszerelt
Potenciométer típusa
fent
Tulajdonságok
univerzális
Névleges feszültség
100 V