GKG50015
DigiKey raktári szám
2447-GKG50015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GKG50015
Leírás
CAP TRIMMER 10-50PF 100V TH
Részletes leírás
10 ~ 50pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Furatszerelt
Q / frekvencia
200 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kapacitás
10 ~ 50pF
Névleges feszültség
100 V