APXA100ARA151MH70G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Chemi-Con
Raktáron: 410
Adatlap
Similar
Chemi-Con
Raktáron: 6 906
Adatlap
Direct
Nichicon
Raktáron: 5 965
Upgrade
Nichicon
Raktáron: 39
Raktáron: 729
150 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 15000 óra / 105°C