PCG1C151MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-3097-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-3097-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-3097-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCG1C151MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Részletes leírás
150 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 28mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCG1C151MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.8 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
16 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
28mohm