PCJ1A151MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-14052-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-14052-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-14052-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCJ1A151MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Részletes leírás
150 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 21mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCJ1A151MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.88 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
10 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
21mohm