APXE100ARA151MF80G
DigiKey raktári szám
565-3201-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-3201-1-ND - Vágott szalag (CT)
565-3201-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APXE100ARA151MF80G
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 21mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
APXE100ARA151MF80G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.88 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Max. magasság (beültetve)
0,303" (7,70mm)
Kapacitás
150 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
10 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
21mohm