PCF1A151MCL6GS
DigiKey raktári szám
493-2994-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-2994-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-2994-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCF1A151MCL6GS
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Részletes leírás
150 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 23mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCF1A151MCL6GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
3.2 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
10 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
23mohm