PCF1A151MCL1GS megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nichicon
Raktáron: 39
Adatlap
Similar
Nichicon
Raktáron: 2 292
Adatlap
Raktáron: 2 682
Raktáron: 729
Chemi-Con
Chemi-Con
Raktáron: 410
150 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 21mohm 2000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
PCF1A151MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-2993-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCF1A151MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PCF1A151MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
3.3 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
10 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
21mohm