APXC100ARA151MH70G
DigiKey raktári szám
565-3124-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-3124-1-ND - Vágott szalag (CT)
565-3124-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APXC100ARA151MH70G
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 20mohm 1000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
APXC100ARA151MH70G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
3.16 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,264" (6,70mm)
Kapacitás
150 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
10 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm