63ZLH470MEFCYD12.5X25 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rubycon
Raktáron: 1 053
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 296
Raktáron: 932
Raktáron: 838
Panasonic Industry
Raktáron: 682
Panasonic Industry
Raktáron: 502
Chemi-Con
KEMET
470 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
63ZLH470MEFCYD12.5X25
DigiKey raktári szám
63ZLH470MEFCYD12.5X25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
63ZLH470MEFCYD12.5X25
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
63ZLH470MEFCYD12.5X25 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.095 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.99 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
43 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C