ESL477M063AK1AA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rubycon
Raktáron: 1 053
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 296
Raktáron: 932
Raktáron: 838
Panasonic Industry
Raktáron: 682
Panasonic Industry
Raktáron: 502
Raktáron: 800
Chemi-Con
470 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 47mohm / 100kHz 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ESL477M063AK1AA
DigiKey raktári szám
399-ESL477M063AK1AA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESL477M063AK1AA
Leírás
CAP ALUM RAD 105C
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ESL477M063AK1AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
930 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.86 A @ 100 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
47mohm / 100kHz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C