EKYA630ELL471MK25S nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Rubycon
Raktáron: 1 053
Adatlap
Direct
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Panasonic Industry
470 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EKYA630ELL471MK25S
DigiKey raktári szám
565-EKYA630ELL471MK25S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKYA630ELL471MK25S
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
EKYA630ELL471MK25S modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Búgóáram (alacsony frekvencián)
995 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.99 A @ 100 kHz
Impedancia
31 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,043" (26,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C