EEU-EB1J471
DigiKey raktári szám
P13147-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-EB1J471
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEU-EB1J471 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
454 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
590.2 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C