63ZLJ470M12.5X25
DigiKey raktári szám
1189-2362-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
63ZLJ470M12.5X25
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
63ZLJ470M12.5X25 modellek
Kategória
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.353 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
2.46 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
31 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C